| Tworzywo | Poliester, PPS, aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Nić | Poliester, aramid, PTFE |
| Rozmiar | Niestandardowe |
| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliester, worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Tworzywo | Włókno szklane |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Poliester, polipropylen, Nomex, PPS, worek filtrujący P84 |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Stalownia, elektrownia, cementownia itp. |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr cieczy, odpylacz, filtracja cieczy |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, papierowy worek do odkurzacza, worek filtrujący kurz, |
| Materiał torby | Aramid, włóknina, poliester, PTFE, włókno szklane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, cementownia, worki na kurz, mieszanka asfaltowa, usuwanie pyłu przemysłowego |
| Obowiązujące branże | Zakład produkcyjny, Energetyka i górnictwo, Roboty budowlane, Fabryka żywności i napojów |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący kurz P84 (poliimid). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakłady Produkcyjne, Drukarnie, Prace konstrukcyjne |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, filtr odpylacza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr P84 |
| Waga | 400~550GSM |
| Obowiązujący przemysł | Zbieracz kurzu |
|---|---|
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego Nomex i poliestru |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Worek filtrujący ciecz wodną, worek filtrujący olej |
| Materiał torby | PTFE, nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |
| Stosowanie | Filtr cieczy |
|---|---|
| Typ | Worek filtrujący ciecz wodną, worek filtrujący olej |
| Materiał torby | PTFE, nylon, PP, PE |
| Aplikacja | woda, kawa, filtracja cieczy |
| Rozmiar | Kustjomizowany |