| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Arcylicowy worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Nomex, PTFE, poliestrowy worek filtrujący |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 750GSM |
| Typ | Filtr kieszeniowy, siatkowy worek filtrujący, okrągły worek filtrujący, poliestrowy worek filtrujący |
| Tworzywo | Arcylic, poliester, P84, PPS, aramid, PTFE itp. |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący wykonany w 100% z PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | 130X6000mm lub dostosowane |
| Aplikacja | Przemysłowy odpylacz, filtr przeciwpyłowy, filtr workowy, separacja cieczy i ciał stałych, kieszonko |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego, Nomex, aramid |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |