| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Grubość | 1,8-2,8 mm |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Waga | 400-800GSM (±5%) |
| Nazwa produktu | FMS Włókno szklane z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kształt | Cylindryczny |
|---|---|
| Efektywność | Filtracja o wysokiej wydajności |
| Tworzywo | filc |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Odporność na kwasy | Tak |
| Nazwa produktu | filtr przeciwpyłowy, wysokotemperaturowy materiał filtracyjny z materiału Nomex, worek filtrujący z |
|---|---|
| Materiał torby | Aramid, włókno szklane, PTFE, P84, PPS, Nomex, poliester |
| Waga | 400-600GSM (±5%) |
| Typ | Siatkowy worek filtrujący, przemysłowy odpylacz, filtr włókninowy |
| Rozmiar | Dostosowany worek filtrujący kurz, 130 * 6000 mm |
| Nazwa produktu | Poliester, aramid, PPS, P84, włókno szklane, worek filtrujący PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | palta cementowa, elektrownia, stalownia |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr poliestrowy |
| Waga | 400GSM ~ 550GSM |
| Nazwa produktu | Poliester z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |
| Nazwa produktu | Nomex z workiem filtrującym z membraną PTFE |
|---|---|
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, stalowy, filtr powietrza |
| Typ | Filtr kieszeniowy, strumień impulsowy, powietrze wsteczne, stosowany w urządzeniach hutniczych |