| Nazwa produktu | Worek filtrujący FMS z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszonkowy, filtr FMS |
| Waga | 800 g/m² |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, stal, sadza |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z PTFE |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł petrochemiczny, cementownie, huty stali |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 750GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący zbieracz pyłu |
|---|---|
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z filcu igłowanego poliestrowego |
| Waga | 450GSM ~ 550GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Stosowanie | Filtr przeciwpyłowy, filtr powietrza, odpylacz |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | przemysł spożywczy i napojów, przemysł farmaceutyczny, metalurgia metali nieżelaznych, zakłady chemi |
| Stosowanie | Filtr pyłu |
| Waga | 450GSM ~ 850GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z włókna szklanego |
|---|---|
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr z włókna szklanego |
| Waga | 630GSM |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z Nomexu (aramidu). |
|---|---|
| Obowiązujący przemysł | Cementownia, elektrownia, huta stali, zakład górniczy itp. |
| Stosowanie | Odpylacz przemysłowy |
| Typ | Filtr kieszeniowy, filtr aramidowy |
| Waga | 500GSM ~ 550GSM |
| Tworzywo | Poliester, P84, PPS, Aramid, PTFE itp. |
|---|---|
| Waga | 500 ~ 550 g/m2 |
| Grubość | 1,8 ~ 2,0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Przypalony, kalandrowany, utrwalony na gorąco |
| Kształt | Gwiazdka lub według Twojego rysunku |
| Nazwa produktu | Worek filtrujący z okrągłym dnem wykonany w 100% z czystego PTFE |
|---|---|
| Aplikacja | Zbieracz kurzu |
| Stosowanie | Filtr workowy, filtr powietrza, filtr przeciwpyłowy, filtr cieczy |
| Certyfikat | ISO9001:2008 |
| Waga | 750GSM ~ 850GSM |